🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A lámpatest tartós és ellenáll a pornak és a víznek. A lámpa tökéletesen megvilágítja és díszíti udvarunkat, járdánkat vagy garázsmenedékünket.
A LED-es termékek világos színét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
Az IP67 védelmi osztályú lámpa rendkívül ellenáll a víznek (8 pontos skálán 7 pont), a pornak és a lámpa belső elemeihez való hozzáférésnek, az idegen testeknek (6 pont a 8 pontos skálán). Az ebbe a tömítettségi osztályba tartozó lámpatest víz alatt rövid ideig, 30 percig, max. 15 cm.
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | Endon |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | Cove |
| Gyártói index | 99561 |
| Termék típusa | Emelet lámpák |
| Stílus | Modern |
| Cél | Külső |
| EAN | 5017588995616 |
| Bemeneti feszültség | 220-240V |
| fényforrás teljesítménye | 0.8W |
| Szín (árnyalat) | Ezüst árnyalatok, átlátszó |
| Termék színe | Szálcsiszolt acél, Fagyasztott üveg |
| Termék anyag | PC, Rozsdamentes acél |
| Színhőmérséklet | Semleges fehér 4000K |
| Színhőmérséklet (K) | 4000K |
| Teljesítmény | 0.8W |
| Szorító osztály | IP67 |
| Mélység | 0.3 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Endon Lighting
Ország: UK
Cím: 9 Cabot Ln
Város: Poole
Irányítószám: BH17 7BY
Telefon: +44 03300 552 789
e-mail: [email protected]
A felelős szervezet neve: Lighting Brands Sp. z o.o.
Ország: PL
Cím: ul. Jerzmanowskiego 33A
Város: Kraków
Irányítószám: 30-841
Telefon: +48 123110641
e-mail: [email protected]