🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A terméket beltéri használatra tervezték – olyan anyagokból készült, amelyek nem alkalmasak kültéri használatra.
A LED-es termékek világos színét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
A beépített LED fényforrással ellátott lámpa lehetőséget ad a kívánt fényhatás elérésére, miközben nem fogyaszt sok energiát. A LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig elfelejtjük az izzócserét.
Ezzel a megoldással hosszú időre megszűnik az izzócsere kötelezettsége. A nem cserélhető fényforrással ellátott lámpa tartós és gazdaságos termék. A lámpatestbe integrált LED-forrásnak köszönhetően fénysugarat kapunk, amit egy hagyományos izzó nem garantál.
Az IP44-es tömítettségi osztályú lámpatestet a lámpa nem védett részeihez való vezetékes hozzáféréssel és az 1 mm-nél nagyobb idegen tárgyakkal való érintkezéssel szembeni ellenállás jellemzi. A lámpa a fröccsenő víznek is ellenáll (4-es fokozat a 8 fokozatú skálán). Mindenhol működhet, ahol víznek vagy nedvességnek van kitéve.
| Gyártó | Novolux |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | DEW |
| Gyártói index | 971C-L0210B-32 |
| Termék típusa | Fali lámpák tükrökhöz |
| Stílus | Modern |
| Cél | Befelé |
| EAN | 8433264114718 |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| Szín (árnyalat) | Ezüst árnyalatok |
| Termék színe | Króm |
| Termék anyag | PC |
| Színhőmérséklet | Semleges fehér 4000K |
| Színhőmérséklet (K) | 4000K |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 1x10W/LED |
| Fényforrás | A beépített LED-forrás mellékelve |
| Cserélhető a fényforrás? | Nem |
| Fényáram (lm) | 1052LM |
| Szorító osztály | IP44 |
| Magasság [cm] | 30 |
| Szélesség [cm] | 100 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Novolux Lighting Sl.
Ország: ES
Cím: Carrer Ramon Berenguer Primer 8
Város: Santa Perpètua de Mogoda
Irányítószám: 08130
Telefon: +34 932 745 252
e-mail: [email protected]