🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
A loft stílusú lámpatest nyers, szorongatott anyagokból készült, ennek köszönhetően rendhagyó hangulatot ad a térnek. Hangsúlyozni fogja az ipari terek nyers jellegét, ahol az egyszerű anyagok, például a tégla, az acél és a régi fa dominálnak.
A terméket beltéri használatra tervezték – olyan anyagokból készült, amelyek nem alkalmasak kültéri használatra.
A LED-forrásokkal működő lámpa lehetővé teszi a kívánt fényáram elérését anélkül, hogy magas villanyszámláknak tennénk ki minket. A LED fényforrások gazdaságossága mellett az időjárás viszontagságaival szemben is jobban ellenállnak, mint a hagyományos izzók. A javasolt LED-források a termék alatt találhatók.
A fényforrás nélküli változat lehetővé teszi, hogy szabadon válasszunk a lámpatest talpával kompatibilis fényforrást. Ennek köszönhetően az izzót ízlésünk és a lámpatest felszerelési helye szerint választhatjuk ki.
Az IP65 védelmi osztályú lámpa ellenáll a víznek (8 fokozatú skálán 5 fok), a pornak és a lámpa belső elemeihez való hozzáférésnek, az idegen testeknek (8 fokozatú skálán 6 fok). A lámpatest fokozott védelmi osztályú, ezért kültéren is használható (kivéve, ha rendeltetésszerű felhasználása jellemzően belső - lásd a "Rendszerhasználat" jellemzőt). Ellenáll az erős vízáramnak, bármilyen irányból beáramlik a lámpatestbe. Víz alatt azonban nem működik – ehhez IP68-as osztály szükséges.
| Gyártó | Astro Lighting |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | KOS |
| Gyártói index | 1326014 |
| Termék típusa | Felületre szerelt downlight |
| Stílus | Loft |
| Cél | Befelé |
| EAN | 5038856083170 |
| Energiahatékonysági osztály | A-G |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| fényforrás teljesítménye | 6W |
| Veikia su LED | Igen |
| Szín (árnyalat) | Szürke árnyalatai |
| Termék színe | Könnyű beton |
| Termék anyag | Beton |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | GU10 |
| Teljesítmény | 1x6W/GU10 |
| Fényforrás | Nem tartalmaz |
| Szorító osztály | IP65 |
| Magasság [cm] | 14,1 |
| Szélesség [cm] | 11 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Astro Lighting Limited
Ország: UK
Cím: The Astro Building, Midas, River Way
Város: Harlow
Irányítószám: CM20 2GJ
Telefon: +44 (0) 1279 427001
e-mail: [email protected]
A felelős szervezet neve: AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA Marzenna Zacharzewska
Ország: PL
Cím: ul. Leszczowa 3
Város: Izbica
Irányítószám: 05-140
Telefon: +48 512 689 686
e-mail: [email protected]