🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A terméket beltéri használatra tervezték – olyan anyagokból készült, amelyek nem alkalmasak kültéri használatra.
A LED-forrásokkal működő lámpa lehetővé teszi a kívánt fényáram elérését anélkül, hogy magas villanyszámláknak tennénk ki minket. A LED fényforrások gazdaságossága mellett az időjárás viszontagságaival szemben is jobban ellenállnak, mint a hagyományos izzók. A javasolt LED-források a termék alatt találhatók.
A LED-es termékek világos színét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
A beépített LED fényforrással ellátott lámpa lehetőséget ad a kívánt fényhatás elérésére, miközben nem fogyaszt sok energiát. A LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig elfelejtjük az izzócserét.
Az IP20 védettségi osztályú lámpa nem vízálló, ezért nem szabad olyan helyre felszerelni, ahol vízzel közvetlenül érintkezik. Másrészt a lámpatest védve van a 12,5 mm-nél nagyobb idegen testekkel való érintkezés ellen (2. védelmi fokozat egy nyolcfokozatú skálán).
| Gyártó | Fischer&Honsel |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | Lavin |
| Gyártói index | 60968 |
| Termék típusa | Függő lámpák |
| Stílus | Modern |
| Cél | Befelé |
| EAN | 4003694609685 |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| A tompítás típusa | Tompító funkció |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| fényforrás teljesítménye | 9W |
| Klasa ochronności | 2 |
| Színvisszaadási index (CRI) | 80 |
| Veikia su LED | Igen |
| Szín (árnyalat) | Ezüst árnyalatok |
| Termék színe | Nikkel |
| Termék anyag | Fém |
| Színhőmérséklet | Meleg fehér 2700K |
| Színhőmérséklet (K) | 2700K |
| A fényforrások száma | 2 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 2x9W/LED |
| Tartósság (óra) | 30000 |
| Fényforrás | A beépített LED-forrás mellékelve |
| Cserélhető a fényforrás? | A vezetőt szakember helyettesítheti |
| Fényáram (lm) | 1900 lm |
| Sugárzási szög (fok) | 119 |
| Szorító osztály | IP20 |
| Mélység | 64 |
| Szélesség [cm] | 20 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Fischer & Honsel GmbH
Ország: DE
Cím: Graf-Gottfried-Straße 111
Város: Arnsberg
Irányítószám: D-59755
Telefon: +49 (0)2932 989-0
e-mail: [email protected]