🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Az Antigo egy dinamikusan fejlődő vállalat, amely nemrégiben jelentős rebrandinget hajtott végre, egyesítve korábban független márkáit egy közös ernyő alatt. Korábban a vállalat négy különálló márkaként működött: SHILO, Amplex, DOHAR és Brosline, mindegyikük különböző területeken specializálódott a világítási és belsőépítészeti piacra.
Az SHILO modern, minimalista világítóberendezéseiről volt ismert, amelyeket magas minőségű kivitelezés és innovatív design jellemez. Az Amplex a klasszikus, elegáns lámpákra specializálódott, amelyek ötvözik a hagyományt a modernséggel. A DOHAR széles választékát kínált a világítási termékeknek és kiegészítőknek, a funkcionalitásra és esztétikára helyezve a hangsúlyt. A Brosline a modern és funkcionális megoldásokra összpontosított, amelyeket gyakran használnak kereskedelmi terekben.
Az a döntés, hogy ezeket a négy márkát egy közös Antigo márkává egyesítik, stratégiai lépés volt annak érdekében, hogy integrálják kínálatukat és egyszerűsíts
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A terméket beltéri használatra tervezték – olyan anyagokból készült, amelyek nem alkalmasak kültéri használatra.
A LED-forrásokkal működő lámpa lehetővé teszi a kívánt fényáram elérését anélkül, hogy magas villanyszámláknak tennénk ki minket. A LED fényforrások gazdaságossága mellett az időjárás viszontagságaival szemben is jobban ellenállnak, mint a hagyományos izzók. A javasolt LED-források a termék alatt találhatók.
A LED-es termék fényét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
A beépített LED fényforrással ellátott lámpa lehetőséget ad a kívánt fényhatás elérésére, miközben nem fogyaszt sok energiát. A LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig elfelejtjük az izzócserét.
Az IP20 védettségi osztályú lámpa nem vízálló, ezért nem szabad olyan helyre felszerelni, ahol vízzel közvetlenül érintkezik. Másrészt a lámpatest védve van a 12,5 mm-nél nagyobb idegen testekkel való érintkezés ellen (2. védelmi fokozat egy nyolcfokozatú skálán).
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | Antigo |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | Nomi |
| Gyártói index | 7173 |
| Termék típusa | Lapos mennyezeti lámpák |
| Stílus | Modern |
| Cél | Befelé |
| EAN | 5903689971737 |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| fényforrás teljesítménye | 15,8W |
| Veikia su LED | Igen |
| Szín (árnyalat) | Fehér árnyalatú |
| Termék színe | Fehér |
| Termék anyag | Acél, Akril, Alumínium |
| Színhőmérséklet | Meleg fehér 3000K |
| Színhőmérséklet (K) | 3000K |
| A fényforrások száma | 22 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 22x15,8W/LED |
| Fényforrás | A beépített LED-forrás mellékelve |
| Cserélhető a fényforrás? | A vezetőt szakember helyettesítheti |
| Fényáram (lm) | 2017lm |
| Szorító osztály | IP20 |
| Mélység | 42 |
| Magasság [cm] | 5.5 |
| Szélesség [cm] | 42 |
| Szín: | Fehér |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Antigo S.C.
Ország: PL
Cím: ul. o. Kordeckiego 19
Város: Częstochowa
Irányítószám: 42-226
Telefon: +48 733 113 111
e-mail: [email protected]