Sínreflektor POINTS TR082-1-12W3K-M-B 3000K 12x12W/LED 1200LM IP20 a Maytoni-tól
Árszenzáció!
Az: Maytoni | SKU#: TR082-1-12W3K-M-B
DostępnośćElérhető mennyiség:: 577 db
WysyłkaSzállítási idő: 3-7 munkanapon belül
SprzedaneEladott egységek száma: 3 db
ÁRGARANCIA
INGYENES SZÁLLÍTÁS
INGYENES VISSZAKÜLDÉS
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Modern stílusú lámpatest
Termék belső használatra
A lámpa LED fényforrásokkal működik
A termék színe 3000K
bulb
A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik
IP20 tömörségi osztály
Az IP20 védettségi osztályú lámpa nem vízálló, ezért nem szabad olyan helyre felszerelni, ahol vízzel közvetlenül érintkezik. Másrészt a lámpatest védve van a 12,5 mm-nél nagyobb idegen testekkel való érintkezés ellen (2. védelmi fokozat egy nyolcfokozatú skálán).
A termék a gyártó raktárában van
További információ
Gyártó Maytoni
Lámpa vezetéknevek Radity
Gyártói index TR082-1-12W3K-M-B
Termék típusa Sínlámpák
Stílus Modern
Cél Befelé
EAN 4099776045328
Világítási sínrendszer neve Magnetic track system Radity
Energiahatékonysági osztály F
Bemeneti feszültség 48V
fényforrás teljesítménye 12W
Szerelési módszer A sínen
Veikia su LED Igen
Szín (árnyalat) Fekete árnyalatai
Termék színe Fekete
Termék anyag Alumínium
Színhőmérséklet Meleg fehér 3000K
Színhőmérséklet (K) 3000K
A fényforrások száma 12
Nyél LED
Teljesítmény 12x12W/LED