🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A lámpatest tartós és ellenáll a pornak és a víznek. A lámpa tökéletesen megvilágítja és díszíti udvarunkat, járdánkat vagy garázsmenedékünket.
A beépített LED fényforrással ellátott lámpa lehetőséget ad a kívánt fényhatás elérésére, miközben nem fogyaszt sok energiát. A LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig elfelejtjük az izzócserét.
Ezzel a megoldással hosszú időre megszűnik az izzócsere kötelezettsége. A nem cserélhető fényforrással ellátott lámpa tartós és gazdaságos termék. A lámpatestbe integrált LED-forrásnak köszönhetően fénysugarat kapunk, amit egy hagyományos izzó nem garantál.
Az IP54-es tömítettségi osztály védelmet ad a lámpatestnek a por és az idegen testekkel való érintkezés ellen (5 fok skálán) és fröccsenő víz (4 fok a 8 fokozatú skálán). A lámpatest magasabb tömítettségi osztályú, így mindenhol tud működni, ahol fennáll a vízzel és nedvességgel való érintkezés veszélye.
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | SLV |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | ABRIDOR |
| Gyártói index | 1002990 |
| Termék típusa | Fali lámpák |
| Stílus | Modern |
| Cél | Külső |
| EAN | 4024163231817 |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| A tompítás típusa | Fázisvezérelt ereszkedés |
| Bemeneti feszültség | 100-277V |
| Elektromosság (A) | 0.5 |
| fényforrás teljesítménye | 14W |
| Klasa ochronności | I |
| Másodlagos feszültség | 500mA |
| Szerelési módszer | Egy falon |
| Színvisszaadási index (CRI) | 80 |
| Szín (árnyalat) | Szürke árnyalatai |
| Termék színe | Antracit |
| Termék anyag | Alumínium |
| Színhőmérséklet | Állítható |
| Színhőmérséklet (K) | 3000/4000K |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 1x14W/LED |
| Tartósság (óra) | 50000 |
| Fényforrás | A beépített LED-forrás mellékelve |
| Cserélhető a fényforrás? | Nem |
| Fényáram (lm) | 750LM |
| Szorító osztály | IP54 |
| Mélység | 17,5 |
| Magasság [cm] | 17.5 |
| Szélesség [cm] | 16 |
| Hossz [cm] | 14 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: SLV GmbH
Ország: DE
Cím: Daimlestrasse 21-23
Város: Uebach-Palenberg
Irányítószám: 52531
Telefon: +49 (0) 2451 4833 - 333
e-mail: [email protected]