🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
A terméket beltéri használatra tervezték – olyan anyagokból készült, amelyek nem alkalmasak kültéri használatra.
A lámpát izzóval együtt szállítjuk, nem kell aggódnunk a kiválasztásával és vásárlásával kapcsolatban. Nem kell mást tennie, mint felszerelni egy lámpatestet, és már használhatja is.
A lámpa cserélhető fényforrással rendelkezik, így szükség esetén tudjuk az izzókat cserélni. Még akkor is, ha a lámpatest integrált LED-modullal rendelkezik (ebben az esetben a gyártó határozza meg, hogy melyik fényforrást lehet LED-modulra cserélni). Meghívjuk Önt, hogy válasszon izzót kínálatunkból, amely a termék alatt látható.
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | Markslojd |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | BJURFOS |
| Gyártói index | 703836 |
| Termék típusa | Gyertyatartók |
| Stílus | Dekoratív |
| Cél | Befelé |
| EAN | 7330024568075 |
| Energiahatékonysági osztály | A-G |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| fényforrás teljesítménye | 3W |
| Szín (árnyalat) | Piros árnyalatú |
| Termék színe | Piros |
| Termék anyag | Acél |
| A fényforrások száma | 5 |
| Nyél | E10 |
| Teljesítmény | 5x3W/E10 |
| Fényforrás | Mellékelt |
| Cserélhető a fényforrás? | Így |
| Magasság [cm] | 77 |
| Szélesség [cm] | 56 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Markslojd intertrade AB
Ország: SE
Cím: Gränevägen 5
Város: Skene
Irányítószám: 51162
Telefon: +46(320)30500
e-mail: [email protected]