🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
Hangulatos, otthoni berendezkedést teremtenek a szigeti stílusra mintázott lámpák. Az egyszerű, skandináv formák és az élénk színek megkülönböztetik a skandináv stílust. A Scandi lámpa jól harmonizál a modern stílussal. Melegséget kölcsönöz minden helyiségnek, és rendkívül otthonossá varázsolja.
A lámpatest tartós és ellenáll a pornak és a víznek. A lámpa tökéletesen megvilágítja és díszíti udvarunkat, járdánkat vagy garázsmenedékünket.
A LED-es termék fényét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
A fényforrás nélküli változat lehetővé teszi, hogy szabadon válasszunk a lámpatest talpával kompatibilis fényforrást. Ennek köszönhetően az izzót ízlésünk és a lámpatest felszerelési helye szerint választhatjuk ki.
Ezzel a megoldással hosszú időre megszűnik az izzócsere kötelezettsége. A nem cserélhető fényforrással ellátott lámpa tartós és gazdaságos termék. A lámpatestbe integrált LED-forrásnak köszönhetően fénysugarat kapunk, amit egy hagyományos izzó nem garantál.
Az IP44-es tömítettségi osztályú lámpatestet a lámpa nem védett részeihez való vezetékes hozzáféréssel és az 1 mm-nél nagyobb idegen tárgyakkal való érintkezéssel szembeni ellenállás jellemzi. A lámpa a fröccsenő víznek is ellenáll (4-es fokozat a 8 fokozatú skálán). Mindenhol működhet, ahol víznek vagy nedvességnek van kitéve.
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | Nordlux |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | ELLEN |
| Gyártói index | 2418015003 |
| Termék típusa | Asztali lámpák |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Cél | Külső |
| EAN | 5704924017483 |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| A tompítás típusa | Tompító funkció |
| Bemeneti feszültség | 3,7V |
| fényforrás teljesítménye | 2.5W |
| Czas ładowania | 3 |
| Klasa ochronności | III |
| Színvisszaadási index (CRI) | 80 |
| Veikia su LED | Nem |
| Tápkábel hossza [m] | 100 |
| Szín (árnyalat) | Fekete árnyalatai |
| Termék színe | Fekete |
| Termék anyag | Alumínium, Műanyag |
| Színhőmérséklet | Meleg fehér 3000K |
| Színhőmérséklet (K) | 3000K |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 1x2.5W/LED |
| Tartósság (óra) | 30000 |
| Fényforrás | Nem tartalmaz |
| Cserélhető a fényforrás? | Nem |
| Fényáram (lm) | 300LM |
| Átkapcsolás | A bázisra |
| Szorító osztály | IP44 |
| Magasság [cm] | 25 |
| A lámpaernyő szélessége | 16 |
| Az árnyékoló alsó átmérője | 16 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Nordlux Group A/S
Ország: DK
Cím: Østre Havnegade 34
Város: Aalborg
Irányítószám: 9000
Telefon: +45 963 454 34
e-mail: [email protected]