🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A lámpatest tartós és ellenáll a pornak és a víznek. A lámpa tökéletesen megvilágítja és díszíti udvarunkat, járdánkat vagy garázsmenedékünket.
A készletben található LED izzóval ellátott lámpatestek lehetőséget adnak a termék gyors használatára, mert nem kell fényforrás vásárlásával foglalkoznunk, elég a lámpa felszerelése és bekapcsolása. Ráadásul a LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig nem lesz szükségünk új izzóra.
A lámpa cserélhető fényforrással rendelkezik, így szükség esetén tudjuk az izzókat cserélni. Még akkor is, ha a lámpatest integrált LED-modullal rendelkezik (ebben az esetben a gyártó határozza meg, hogy melyik fényforrást lehet LED-modulra cserélni). Meghívjuk Önt, hogy válasszon izzót kínálatunkból, amely a termék alatt látható.
A 68-as védelmi osztályú lámpa víz- és porálló. A lámpatest tartósan víz alá meríthető, ezért használható szökőkútban vagy úszómedencében.
| Gyártó | Novolux |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | GAMBLE PLUS |
| Gyártói index | 382A-L0422D-30 |
| Termék típusa | Kerti fényszórók |
| Stílus | Modern |
| Cél | Külső |
| EAN | 8435256590753 |
| Bemeneti feszültség | 12V |
| fényforrás teljesítménye | 22W |
| Tápkábel hossza [m] | 2,5 |
| Szín (árnyalat) | Ezüst árnyalatok, sokszínű |
| Termék színe | Ezüst, Sokszínű |
| Termék anyag | Acél, Üveg |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 1x22W/LED |
| Tartósság (óra) | 50000h |
| Fényforrás | LED mellékelve |
| Cserélhető a fényforrás? | Így |
| Szorító osztály | IP68 |
| Magasság [cm] | 15,5 |
| Szélesség [cm] | 16,5 |
| Hossz [cm] | 8,5 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Novolux Lighting Sl.
Ország: ES
Cím: Carrer Ramon Berenguer Primer 8
Város: Santa Perpètua de Mogoda
Irányítószám: 08130
Telefon: +34 932 745 252
e-mail: [email protected]