🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A lámpatest tartós és ellenáll a pornak és a víznek. A lámpa tökéletesen megvilágítja és díszíti udvarunkat, járdánkat vagy garázsmenedékünket.
A LED-forrásokkal működő lámpa lehetővé teszi a kívánt fényáram elérését anélkül, hogy magas villanyszámláknak tennénk ki minket. A LED fényforrások gazdaságossága mellett az időjárás viszontagságaival szemben is jobban ellenállnak, mint a hagyományos izzók. A javasolt LED-források a termék alatt találhatók.
A LED-es termék fényét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
Ez a foglalat olyan forrásokkal működhet, mint a 12V és a 230V. Az izzóval együtt szállított alapfoglalat 12V-os forrásokhoz való. Ha 230V-os fényforrást szeretne használni a lámpában, akkor meg kell vásárolnia ezen alkatrészt.
A lámpát izzóval együtt szállítjuk, nem kell aggódnunk a kiválasztásával és vásárlásával kapcsolatban. Nem kell mást tennie, mint felszerelni egy lámpatestet, és már használhatja is.
A lámpa cserélhető fényforrással rendelkezik, így szükség esetén tudjuk az izzókat cserélni. Még akkor is, ha a lámpatest integrált LED-modullal rendelkezik (ebben az esetben a gyártó határozza meg, hogy melyik fényforrást lehet LED-modulra cserélni). Meghívjuk Önt, hogy válasszon izzót kínálatunkból, amely a termék alatt látható.
Az IP44-es tömítettségi osztályú lámpatestet a lámpa nem védett részeihez való vezetékes hozzáféréssel és az 1 mm-nél nagyobb idegen tárgyakkal való érintkezéssel szembeni ellenállás jellemzi. A lámpa a fröccsenő víznek is ellenáll (4-es fokozat a 8 fokozatú skálán). Mindenhol működhet, ahol víznek vagy nedvességnek van kitéve.
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | Garden Lights |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | GILVUS |
| Gyártói index | 3182011 |
| Termék típusa | Fali lámpák |
| Stílus | Modern |
| Cél | Külső |
| EAN | 5907800859027 |
| Bemeneti feszültség | 12V |
| fényforrás teljesítménye | 4W |
| Veikia su LED | Igen |
| Tápkábel hossza [m] | 300cm |
| Szín (árnyalat) | Fekete árnyalatai |
| Termék színe | Fekete |
| Termék anyag | Alumínium, Üveg |
| Színhőmérséklet | Meleg fehér 3000K |
| Színhőmérséklet (K) | 3000K |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | GU5,3/MR16 |
| Teljesítmény | 1x4W/GU5,3/MR16 |
| Fényforrás | Mellékelt |
| Cserélhető a fényforrás? | Így |
| Fényáram (lm) | 310LM |
| Szorító osztály | IP44 |
| Magasság [cm] | 9,2 |
| Szélesség [cm] | 7,8 |
| Hossz [cm] | 6,7 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Techmar B.V.
Ország: NL
Cím: Chopinstraat 10
Város: Hengelo
Irányítószám: 7557 EH
Telefon: +31 88 434 4517
e-mail: [email protected]