🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Egy modern lámpát rendkívüli forma és eredeti kidolgozás jellemez. Biztosan tetszeni fog a modern stílus kedvelőinek. Bármilyen tér modern formáját hangsúlyozni fogja.
A terméket beltéri használatra tervezték – olyan anyagokból készült, amelyek nem alkalmasak kültéri használatra.
Miért van szükségem fényerőszabályzó funkcióra a lámpatestben?
A fénymennyiség szabályozására alkalmas lámpatestek általában nagyon erősek. A fényerőszabályzó funkció nélkül az otthoni fényforrás mennyisége néha elsöprőnek tűnhet.
A PHASE DIMMABLE egy klasszikus módszer a lámpatestben lévő fény mennyiségének szabályozására az intenzitás dimmerrel történő beállításával. A lámpatest dimmerekkel működik: Busch Jäger 6583 univ.,Sygonix 33596V leading edge, Sygonix 33594R leading edge, Merten 577899 + 570419, Jung 225TDE Insta 51040, Gira 030700 = Insta, Berker 2874, Berker 286710 Insta 5190, Busch Jäger 6513 U-102, Busch Jäger 6519U, Sygonix 33595A, Merten MEG5136-0000, LeGrand ADW-ETL4-420VA, Hager WUD82 + WYA920, Gira 2262 Anschn., Jung 225 NVDE Anschn., Berker 85421200 leading edge Anf. 2013 / equiv. Hager Anf. 2013 both Touch, Sygonix 33594C leading edge, Merten MEG5170-0300 + 343519, Eltako EUD61NPN univ., Eltako EUD61M-UC univ., Eltako EUD61NP univ., Hager EVN002 univ., Hager EVN004 univ., Berker 16701 univ., Jung UD1255REG univ., Eltako EUD12D univ. / Eltako.
A LED-forrásokkal működő lámpa lehetővé teszi a kívánt fényáram elérését anélkül, hogy magas villanyszámláknak tennénk ki minket. A LED fényforrások gazdaságossága mellett az időjárás viszontagságaival szemben is jobban ellenállnak, mint a hagyományos izzók. A javasolt LED-források a termék alatt találhatók.
A LED-es termék fényét Kelvin-fokban fejezzük ki – röviden "K". A LED-es termékek színét gyakran színhőmérsékletnek is szokták nevezni. Minél alacsonyabb a „K” tényező, annál sárgásabb lesz a fény. Az alábbi ábra a fény színét mutatja a kelvinszámtól függően:
![]()
A lámpatest tápegységgel van ellátva, melynek köszönhetően azonnal csatlakoztatható 230V szabványos feszültségre.
A beépített LED fényforrással ellátott lámpa lehetőséget ad a kívánt fényhatás elérésére, miközben nem fogyaszt sok energiát. A LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig elfelejtjük az izzócserét.
Az IP44-es tömítettségi osztályú lámpatestet a lámpa nem védett részeihez való vezetékes hozzáféréssel és az 1 mm-nél nagyobb idegen tárgyakkal való érintkezéssel szembeni ellenállás jellemzi. A lámpa a fröccsenő víznek is ellenáll (4-es fokozat a 8 fokozatú skálán). Mindenhol működhet, ahol víznek vagy nedvességnek van kitéve.
A termék mellett feltüntetett mennyiség a gyártó raktárában rendelkezésre áll, így biztos lehet benne, hogy a lámpa rendelkezésre áll, és a megjelölt időpontban kézbesítjük.
| Gyártó | Astro Lighting |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | io |
| Gyártói index | 1409060 |
| Termék típusa | Fali lámpák |
| Stílus | Modern |
| Cél | Befelé |
| EAN | 5038856122190 |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| A tompítás típusa | PHASE DIMMABLE |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| fényforrás teljesítménye | 8.3W |
| Klasa ochronności | II |
| Szerelési módszer | Egy falon |
| Színvisszaadási index (CRI) | 90 |
| Veikia su LED | Igen |
| Szín (árnyalat) | Arany és sárgaréz árnyalatai |
| Termék színe | Matt arany |
| Termék anyag | Cink, Üveg |
| Színhőmérséklet | Meleg fehér 3000K |
| Színhőmérséklet (K) | 3000K |
| A fényforrások száma | 1 |
| Nyél | LED |
| Teljesítmény | 1x8.3W/led |
| Fényforrás | A beépített LED-forrás mellékelve |
| Cserélhető a fényforrás? | A vezetőt szakember helyettesítheti |
| Fényáram (lm) | 725LM |
| Szorító osztály | IP44 |
| Mélység | 8 |
| Magasság [cm] | 66.5 |
| Szélesség [cm] | 8 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: Astro Lighting Limited
Ország: UK
Cím: The Astro Building, Midas, River Way
Város: Harlow
Irányítószám: CM20 2GJ
Telefon: +44 (0) 1279 427001
e-mail: [email protected]
A felelős szervezet neve: AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA Marzenna Zacharzewska
Ország: PL
Cím: ul. Leszczowa 3
Város: Izbica
Irányítószám: 05-140
Telefon: +48 512 689 686
e-mail: [email protected]