Parete TR106-4-18W-DS-W 18W 1x18W/LED 360lm a Maytoni-tól
Árszenzáció!
Az: Maytoni | SKU#: TR106-4-18W-DS-W
DostępnośćElérhető mennyiség:: 141 db
WysyłkaSzállítási idő: 3-7 munkanapon belül
ÁRGARANCIA
INGYENES SZÁLLÍTÁS
INGYENES VISSZAKÜLDÉS
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Modern stílusú lámpatest
Termék belső használatra
bulb
A lámpa LED fényforrást tartalmaz
A lámpatest nem cserélhető fényforrással rendelkezik
IP20 tömörségi osztály
Az IP20 védettségi osztályú lámpa nem vízálló, ezért nem szabad olyan helyre felszerelni, ahol vízzel közvetlenül érintkezik. Másrészt a lámpatest védve van a 12,5 mm-nél nagyobb idegen testekkel való érintkezés ellen (2. védelmi fokozat egy nyolcfokozatú skálán).
A termék a gyártó raktárában van
További információ
Gyártó Maytoni
Lámpa vezetéknevek Parete
Gyártói index TR106-4-18W-DS-W
Termék típusa Sínlámpák
Stílus Modern
Cél Befelé
EAN 4099776079224
Világítási sínrendszer neve Magnetic track system Exility
Bemeneti feszültség 48V DC
fényforrás teljesítménye 18W
Klasa ochronności III
Színvisszaadási index (CRI) 90
Szín (árnyalat) Fehér árnyalatú
Termék színe Fehér
Termék anyag Alumínium
A fényforrások száma 1
Nyél LED
Teljesítmény 1x18W/LED