🛒🏷️ Minél többet vásárolsz, annál többet nyersz! 💰🔥 Kedvezmény politika megtekintése >>
Ha ugyanazt a terméket egy másik üzletben olcsóbban találja, a különbözetet visszatérítjük. Részletek.
a legtöbb rendelés esetén 40 000 Ft felett.
Egyszerű, biztonságos és kényelmes.
Az RGB technológiának köszönhetően a több mint 16 millió színt tartalmazó palettáról bármilyen színt választhat. Az alkalmazás segítségével megfelelő hangulatot teremthet különféle körülmények között, például kedvenc filmje, horrorfilmje vagy baráti találkozás közben. Hozzon létre saját világítási jeleneteket, és mentse el őket az alkalmazásba, vagy használja az előre beprogramozottakat.
Most egy okosotthon kéznél van. Nem kell vezetékeket kihelyezni és drága berendezéseket vásárolni. A SMART fényforrásoknak, wifi átjáróknak és intelligens aljzatoknak és kapcsolóknak köszönhetően otthonát teljesen intelligenssé teheti, és hangjával vezérelheti. Csak annyit kell tennie, hogy kimondja a következő parancsot: Hey Google. Szia Alexa. Kapcsolja be a kávéfőzőt a konyhában – és bekapcsol. Kapcsold fel a lámpát a hálószobában, és kigyullad. Számos programozási lehetősége van. Készítse el okosotthonát az Ön igényei szerint.
Egy dedikált okostelefon-alkalmazás segítségével csoportosítson eszközöket - pl. lámpatestek a hálószobában, lámpák a nappaliban stb... Ezután irányítsa őket a világ bármely pontjáról - csoportosan vagy minden eszközön külön-külön. Csak internet-hozzáférésre és okostelefonra van szüksége.
Mostantól nyugodtan érzed magad a nyaraláson. Használja az alkalmazás ütemezési opcióját, és programozza be a világítást úgy, hogy meghatározott időpontokban kapcsoljon be és ki, ami szimulálja a háztartás tagjainak jelenlétét. Az ütemezést az éjszakai világítás szabályozására is használhatja. Állítsa be a megfelelő fényerőt, és válassza ki azokat a helyiségeket, ahol úgy világít, hogy a háztartás legfiatalabb tagjai biztonságosan mozoghassanak éjszaka.
A beépített LED fényforrással ellátott lámpa lehetőséget ad a kívánt fényhatás elérésére, miközben nem fogyaszt sok energiát. A LED fényforrások annyira tartósak, hogy sokáig elfelejtjük az izzócserét.
| Gyártó | Eglo |
|---|---|
| Lámpa vezetéknevek | EGLO CONNECT |
| Gyártói index | 11586 |
| Termék típusa | Izzók LED |
| EAN | 9002759115869 |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| Izzó alakja | Hagyományos izzó |
| Az üveg az izzóban | Tejcsarnok |
| fényforrás teljesítménye | 1x9W/E27 |
| Termék anyag | Műanyag |
| Színhőmérséklet | SMART RGB |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-6500K |
| Nyél | E27 |
| Tartósság (óra) | 25.000h |
| Fényforrás | A beépített LED-forrás mellékelve |
| Fényáram (lm) | 806LM |
| Magasság [cm] | 11,6 |
| Szélesség [cm] | 6 |
Minden üzletünkben történő vásárlásra érvényes Vásárlói elégedettségi garancia. Ez azt jelenti, hogy nem kell aggódnia szállítás közben a termék biztonsága miatt. 100%-os elégedettséget vagy pénzvisszatérítést garantálunk.
Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony, paczka była nienaruszona i nie budziła Twoich wątpliwości, nie sprawdziłeś produktu przy odbiorze i nie spisałeś protokołu reklamacyjnego, nic nie szkodzi. Regisztrálja igényét itt, és reklamációs osztályunk kicseréli a terméket egy újra, vagy megsérült elemeket, például üveget küld. Erre a csomag kézbesítésétől számítva 3 napja van.
Ha a csomag felveti a gyanúját, sérült, összetört vagy a tartalomhoz hozzáfért, feltétlenül írja le a reklamációs jegyzőkönyvet és vegye át a terméket. Ezután regisztrálja igényét itt. Reklamációs osztályunk a sérült alkatrészeket kiküldi, vagy a terméket újakra cseréli.
Az üzletünkben történő vásárlásokra árgarancia vonatkozik. Ha bármelyik magyarországi üzletben (online vagy helyhez kötött) olcsóbban találja ugyanazt a terméket, a különbözetet visszatérítjük. Nincs más dolgod, mint küldeni egy fotót a címkéről vagy a termék linkjét az online áruházban.
Amennyiben elégedetlen a nálunk vásárolt termékkel, lehetősége van azt 14 naptári napon belül visszaküldeni vagy kicserélni az átvétel napjától számítva.
A visszaküldési folyamat elindításához kattintson ide és regisztrálja igényét. Miután kollégánk jóváhagyta a kérést, elküldjük Önnek a szükséges dokumentumokat, amelyeket a csomaghoz kell csatolnia.
A visszaküldés teljesen ingyenes. A visszaküldési kérelem regisztrációja után e-mailben kap egy linket, amelyen keresztül gyorsan és kényelmesen megrendelheti a futárt a csomag átvételére.
A csomag átvételét a DPD futárszolgálat végzi. A futár a felvétel előtt egy nappal felveszi Önnel a kapcsolatot.
Az általunk kínált árukra 2 év gyártói garancia vonatkozik. Ha a termék használat közben megsérült, itt regisztrálja reklamációját.
A reklamáció nem vonatkozik a termék helytelen használatából vagy szakszerűtlen összeszereléséből adódó mechanikai sérülésekre, az üveggyártás során esetlegesen fellépő légbuborékokra a hajlított üvegen, valamint a fa lámpák csekély színbeli eltérésére, amelyek színe szorosan összefügg, a fa korához kapcsolódik.
A gyártó teljes neve: EGLO Leuchten GmbH
Ország: AT
Cím: Heiligkreuz 22
Város: Pill
Irányítószám: A-6136
Telefon: +43 (0) 52426996
e-mail: [email protected]